KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10357845
nr 1035 7845
Erik Forsman
(1916-1976)
Blandteknik, 2 st, Erik Forsman (1916-1976), Vinter, signerad, 8x6, 12x9
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 maj 2016
kl 20:09:16
29/4 15:42:26
300 kr
30/4 12:12:21